Jasnowidz i jasnowidzenie.

Temat: PAMIETACIE TAKIE PIOSENKI DLA DZIECI??? Fasolki itd
Pamiętam tą piosenkę ! Ta blondyneczka, trzecia z lewej, od 0:12 pojawiająca się co jakiś czas w zbliżeniu, po lewej stronie, to Lenka Zuchniak, która śpiewała z Kasią Lhieben "Piosenkę do poduszki", a obecnie występuje w "Jaka to melodia".
Źródło: starzaki.eu.org/~disney/forum/viewtopic.php?t=937Temat: PAMIETACIE TAKIE PIOSENKI DLA DZIECI??? Fasolki itd
Dla mp23 - to była "Piosenka do poduszki" (bardziej znana jako "Dobranocka się skończyła"). Śpiewały ją Kasia Liebhen i Lenka Zuchniak z zespołu 'Tęcza' (pamiętasz "Tęczowy Music Box" ?). To było gdzieś tak około 1992-3 roku. I mnie się kojarzy raczej z 'po dobranocce', ale to szczegół. Piosenka ukazała się ostatnio na kilku płytach, więc jest pewnie do ściagniecia (legalnie i nie )
Źródło: starzaki.eu.org/~disney/forum/viewtopic.php?t=937


Temat: Dawni bohaterowie filmów/programów dzisiaj
...z "Fasolek") - (1) jedna bliźniaczek pracuje w schronisku młodzieżowym w Warszawie (2) Jedna jest w Stanach a druga jest dentystką poza Warszawą. Źródło (dla obu) : http://aselniczka.blox.pl...ca-fasolek.html (niekoniecznie wiarygodne. w każdym razie - na pewno nie sam artykuł) Ania i Wojtek Sieniawscy ("Dziewczyna i chłopak") - są prawnikami, jak ich rodzice. Przeczytałam kiedyś (dość dawno temu) w jakieś gazecie. Lenka Zuchniak (Tęczowy Music Box, blondynka z piosenki "Dobranocka się skończyła, czas iść do łóżeczka") - występuje w "Jaka to melodia" (gra lub robi chórki) Monika Sapilak (m.in. Basia z "Urwisów z Doliny Młynów") - pracuje w firmie finansowej Natalia Arnal (smerfetko, smerfetko dziś wielki jest bal...) - nadal śpiewa. http://natalia-arnal.muzzo.pl/ Magda Scholl (Beata-Bąbel z...
Źródło: starzaki.eu.org/~disney/forum/viewtopic.php?t=4812